Jesteś tutaj:
PARACETAMOL HASCO 500 MG, 10 CZOPKÓW
PARACETAMOL HASCO 500 MG, 10 CZOPKÓW
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 czopków
Skład 1 czopek zawiera :

Paracetamol - 500 mg

Działanie Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Czas działanie przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin, a przeciwgorączkowego 6-8 godzin.
Wskazania Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe
Przeciwwskazania Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek
Dawkowanie Doodbytniczo: Dorośli: 1 czopek do 4 razy w ciągu doby.

Dawka maksymalna w przypadku stosowania krótkotrwałego 4,0 g, a długotrwałego 2,6 g.

Nie stosować dłużej niż 10 dni u dorosłych.

Działania niepożądane Reakcje nadwrażliwości - obrzęk krtani, obrzęk naczynioruchowy.
Interakcje W połączeniu z alkoholem, fenobarbitalem, i rifampicyną występuje nasilenie toksycznego działania na wątrobę. Primidon i barbiturany mogą zmniejszyć działanie paracetamolu. Stosowany długotrwale w dużych dawkach może zwiększać działanie leków przeciwzakrzepowych.
Informacje dodatkowe W czasie przyjmowania preparatu nie należy spożywać alkoholu.
Postać czopki 
Dorośli i dzieci dzieci 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Lek o działaniu przciwgorączkowym i przeciwbólowym ...

Solpadeine to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym ...

Paracetamol działa przeciwbólowo ...

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.